Стрељачки савез Србије

Serbian Shooting Sport Federation

 
 

Vesti

Organizacija

Adresar

Akta

Kalendar

Rezultati

Rekordi

Linkovi

Kontakti

Nabavke

Mali oglasi

 

REZULTATI 2016

Decembar    

17.12 - 18.12.

III kolo Kupa SSS, A program, 10m
Beograd (Crvena Zvezda)

Info

Rezultati

09.12 - 11.12.

41. Internacionalno prvenstvo Beograda, 10m

Beograd

Info

Rezultati

03.12 - 04.12.

Trofej Mladosti, 10m

Zagreb, Hrvatska

Info

Rezultati

Novembar    

26.11 - 27.11.

Hungarian Open, 10m

Seksard, Mađarska

Info

Rezultati

26.11 - 27.11.

Grand Prix Smederevo i Walther Youth Cup, 10m

Smederevo

Info

Rezultati

19.11 - 20.11.

II kolo Kupa SSS, A program, 10m

Smederevo (Smederevo)

Info

Rezultati

11.11 - 13.11.

Olimpijske nade, 10m

Nitra, Slovačka

Info

Rezultati

05.11 - 06.11.

Finale Kupa Srbije, serijska vazdušna puška, 10m

Pančevo (Pančevo 1813)

Info

Rezultati

04.11 - 06.11.

Međunarodno takmičenje, 10m

Solin, Hrvatska

Info

Rezultati

Oktobar    

22.10 - 23.10.

Međunarodno takmičenje, 10m

Solin, Hrvatska

Info

Rezultati

15.10 - 16.10.

I kolo Kupa SSS, A program, 10m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info

Rezultati

13.10 - 16.10.

Finale Evropske lige mladih, 10m

Bolonja, Italija

Info

Rezultati

04.10 - 10.10.

ISSF Finale svetskog kupa

Bolonja, Italija

Info

Rezultati

Septembar    

24.09 - 25.09.

Prvenstvo Srbije, C program, 100m

Strelište "Tamnava", Lazarevac (SSS)

Info

Rezultati

17.09 - 18.09.

Prvenstvo Srbije, C program, 25m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info
Rezultati

16.09 - 23.09.

ISSF Juniorski svetski kup

Gabala, Azerbejdžan

Info

Rezultati

10.09 - 11.09.

Prvenstvo Srbije, B i C program, 50m

Sremska Mitrovica (Živko Relić Zuc)

Rezultati B
Rezultati C
Avgust    

27.08 - 28.08.

Prvenstvo centralne Srbije, B program, 50m

Ćuprija

Info
Rezultati

27.08.

Prvenstvo zapadne Srbije, B program, 50m

Užice

Info
Rezultati

27.08 - 28.08.

Prvenstvo Vojvodine, B i C program, 50m

Sremska Mitrovica

Rezultati B
Rezultati C

05.08 - 21.08.

OLIMPIJSKE IGRE

Rio, Brazil

Info
Rezultati

Jul    

14.07 - 17.07.

Grand Prix "Novi Sad 2016", 10m/25m/50m

Novi Sad

Info
Rezultati

09.07 - 11.07.

Prvenstvo Srbije, A program, seniori-ke, 25m i 50m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info

Rezultati

02.07 - 04.07.

Prvenstvo Srbije, A program, juniori-ke, 25m i 50m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info

Rezultati

Jun    

24.06 - 26.06.

Prvenstvo Beograda, A program, 25/50m

Beograd

Info
Rezultati

25.06.

Prvenstvo Vojvodine, A program, 25/50m

Novi Sad

Info
Rezultati

25.06.

Prvenstvo centralne Srbije, A program, 25/50m

Kragujevac

Info
Rezultati

25.06.

Prvenstvo zapadne Srbije, A program, 25/50m

Užice

Info
Rezultati

20.06 - 28.06.

ISSF Svetski kup

Baku, Azerbejdžan

Info
Rezultati

13.06 - 19.06.

Prvenstvo Evrope, juniori-ke, 25m i 50m

Talin, Estonija

Info
Rezultati

04.06 - 05.06.

Finale Kupa SSS, A program, 25m/50m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info
Rezultati

Maj    

28.05 - 29.05.

III kolo Kupa SSS, A program, 25m/50m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info
Rezultati

26.05 - 29.05.

Turnir "Streljačke nade", juniori-ke, 25m i 50m

Plzen, Češka

Info
Rezultati

19.05 - 27.05.

ISSF Svetski kup

Minhen, Nemačka

Info
Rezultati

14.05 - 15.05.

II kolo Kupa SSS, A program, 25m/50m

Novi Sad (Novi Sad 1790) 

Info
Rezultati

13.05 - 15.05.

Evropska liga mladih, kvalifikacije, 10m

Osijek, Hrvatska

Info
Rezultati

07.05 - 08.05.

Prvenstvo Srbije, B i C program, 10m, ser. vaz. puška

Mladenovac (Filip Kljajić)

Info
Rezultati

04.05 - 08.05.

Međunarodno takmičenje, seniori-ke, 25m i 50m

Plzen, Češka

Info
Rezultati

April    

23.04 - 25.04.

I kolo Kupa SSS, A program, 25m/50m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info
Rezultati

17.04.

Prvenstvo Beograda, B i C program, 10m

Serijska vazdušna puška

Info
Rezultati

17.04.

Prvenstvo Vojvodine, B i C program, 10m

Serijska vazdušna puška

Info
Rezultati

17.04.

Prvenstvo Centralne Srbije, B i C program, 10m

Serijska vazdušna puška

Info
Rezultati

17.04.

Prvenstvo Zapadne Srbije, B i C program, 10m

Serijska vazdušna puška

Info
Rezultati

13.04 - 25.04.

ISSF Svetski kup

Rio, Brazil

Info
Rezultati

02.04.

Prvenstvo Srbije, B program, 10m, stand. vaz. oružje

Smederevo (Smederevo)

Info
Rezultati
Mart    

26.03.

Finale Kupa SSS, B program, 10m

Smederevo (Smederevo)

Info

Rezultati

20.03.

Prvenstvo Centralne Srbije, B program, 10m

Smederevo

Info

Rezultati

19.03.

Prvenstvo Beograda, B program, 10m

Beograd

Info

Rezultati

19.03.

Prvenstvo Vojvodine, B program, 10m

Vrbas

Info

Rezultati

19.03.

Prvenstvo Zapadne Srbije, B program, 10m

Užice

Info

Rezultati

12.03 - 13.03.

Prvenstvo Srbije, A program, 10m

Kragujevac (Čika Mata)

Info

Rezultati

01.03 - 09.03.

ISSF Svetski kup

Bankok, Tajland

Info

Rezultati

Februar    

27.02 - 28.02.

III kolo Kupa SSS, B program, 10m

Beograd (Crvena Zvezda)

Info

Rezultati

22.02 - 28.02.

Prvenstvo Evrope, 10m

Đer, Mađarska

Info

Rezultati

20.02 - 21.02.

Prvenstvo Beograda, A program, 10m

Beograd

Info

Rezultati

20.02.

Prvenstvo Vojvodine, A program, 10m

Novi Sad

Info

Rezultati

20.02.

Prvenstvo Centralne Srbije, A program, 10m

Smederevo

Info

Rezultati

20.02.

Prvenstvo Zapadne Srbije, A program, 10m

Lučani

Info

Rezultati

13.02 - 14.02.

II kolo Kupa SSS, B program, 10m

Kragujevac (Čika Mata)

Info

Rezultati

10.02 - 14.02.

Međunarodno takmičenje, 10m

Neusiedl, Austrija

Info

Rezultati

06.02 - 07.02.

Finale Kupa SSS, A program, 10m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info
Rezultati

Januar    

27.01 - 30.01.

Međunarodno takmičenje, 10m

Minhen, Nemačka

Info

Rezultati

23.01.

I kolo Kupa SSS, B program, 10m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info

Rezultati

16.01 - 17.01.

Međunarodno takmičenje, 10m

Ruše, Slovenija

Info

Rezultati

 

ARHIVA


Rezultati 2008

Rezultati 2009

Rezultati 2010

Rezultati 2011

Rezultati 2012

Rezultati 2013

Rezultati 2014

Rezultati 2015

Rezultati 2016

Rezultati 2017

Rezultati 2018

Rezultati 2019

Rezultati 2020

 
© 2008-2019 Стрељачки савез Србије - Serbian Shooting Sport Federation, Design by Paganini