Стрељачки савез Србије

Serbian Shooting Sport Federation

 
 

Vesti

Organizacija

Adresar

Akta

Kalendar

Rezultati

Rekordi

Linkovi

Kontakti

Nabavke

Mali oglasi

 

REZULTATI 2018

Decembar    

23.12.

III kolo Kupa SSS, A program, 10m
Beograd (Crvena Zvezda)

Info

Rezultati

15.12 - 16.12.

Međunarodno takmičenje, 10m
Osijek, Hrvatska

Info

Rezultati

07.12 - 09.12.

43. Internacionalno prvenstvo Beograda, 10m

Beograd

Info

Rezultati

01.12 - 02.12.

Međunarodno takmičenje, 10m

Zagreb, Hrvatska

Info

Rezultati

Novembar    

24.11 - 25.11.

Grand Prix Smederevo i Walther Youth Cup, 10m

Smederevo

Info

Rezultati

24.11 - 25.11.

Međunarodno takmičenje, 10m

Seksard, Mađarska

Info

Rezultati

17.11 - 18.11.

Memorijal "Želibor Mladenović Žele", 10m

Smederevo

Info

Rezultati

16.11 - 18.11.

Međunarodno takmičenje, 10m

Nitra, Slovačka

Info

Rezultati

10.11.

II kolo Kupa SSS, A program, 10m

Smederevo (Smederevo)

Info
Rezultati

03.11 - 04.11.

Finale Kupa Srbije, serijska vazdušna puška, 10m

Pančevo, (Pančevo 1813)

Info
Rezultati

03.11 - 04.11.

Međunarodno takmičenje Salona Open, 10m

Solin, Hrvatska

Info
Rezultati

Oktobar    

27.10 - 28.10.

Prvenstvo Srbije, A program, 10m, mešoviti parovi

Smederevo (Smederevo)

Info

Rezultati

13.10.

I kolo Kupa SSS, A program, 10m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info
Rezultati

06.10 - 18.10.

III Olimpijske igre mladih

Buenos Aires, Argentina

Info
Rezultati

Septembar    

29.09.

Prvenstvo Srbije, B program, 10m, 3x20

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info

Rezultati

22.09 - 23.09.

Prvenstvo Srbije, C program, 100m

Trstenik (B. Petrović)

Info

Rezultati

15.09 - 16.09.

Prvenstvo Srbije, B i C program, 50m

Sremska Mitrovica (Živko Relić Zuc)

Info
Rezultati B

Rezultati C

08.09 - 09.09.

Prvenstvo Srbije, C program, 25m

Vrbas (Novi Sad 1790)

Info
Rezultati

Avgust    

31.08 - 14.09.

Prvenstvo Sveta, 10m,25m, 50m i 300m

Čangvon, Južna Koreja

Info

Rezultati

09.08 - 12.08.

Grand Prix "Novi Sad 2018", 10m/25m/50m

Novi Sad

Info

Rezultati

Jul    

28.07 - 29.07.

Prvenstvo Srbije, A program, seniori-ke, 25m i 50m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info

Rezultati

21.07 - 22.07.

Prvenstvo Srbije, A program, juniori-ke, 25m i 50m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info

Rezultati

11.07 - 15.07.

Turnir "Streljačke nade", juniori-ke, 25m i 50m

Plzen, Češka

Info

Rezultati

06.07 - 08.07.

Finale Kupa SSS, A program, 25m/50m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info

Rezultati

Jun    

30.06 - 01.07.

Prvenstvo zapadne Srbije, A program, 25m i 50m

Užice

Info

Rezultati

30.06 - 01.07.

Prvenstvo centralne Srbije, A program, 25m i 50m

Kragujevac

Info

Rezultati

30.06 - 01.07.

Prvenstvo centralne Srbije, A program, 25m i 50m

Kragujevac

Info

Rezultati

29.06 - 01.07.

Prvenstvo Beograda, A program, 25m i 50m

Beograd

Info

Rezultati

22.06 - 01.07.

18. Mediteranske igre

Taragona, Španija

Info

Rezultati

23.06 - 29.06.

ISSF Svetski juniorski kup

Sul, Nemačka

Info

Rezultati

09.06 - 10.06.

III kolo Kupa SSS, A program, 25m/50m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info

Rezultati

Maj    

22.05 - 29.05.

ISSF Svetski kup

Minhen, Nemačka

Info
Rezultati

18.05 - 19.05.

Evropska liga mladih, kvalifikacije, 10m

Osijek, Hrvatska

Info
Rezultati

12.05 - 13.05.

II kolo Kupa SSS, A program, 25m/50m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info
Rezultati

07.05 - 15.05.

ISSF Svetski kup

Fort Bening, SAD

Info
Rezultati

02.05 - 07.05.

Međunarodno takmičenje, seniori-ke, 25m i 50m

Plzen, Češka

Info
Rezultati

April    

28.04 - 29.04.

Prvenstvo Srbije, B i C program, 10m, ser. vaz. puška

Gornji Milanovac (D.J. Škepo)

Info
Rezultati

21.04 - 22.04.

I kolo Kupa SSS, A program, 25m/50m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info
Rezultati

20.04 - 30.04.

ISSF Svetski kup

Čangvon, Južna Koreja

Info
Rezultati

15.04.

Prvenstvo Srbije, B program, 10m, stand. vaz. oružje

Beograd (Crvena Zvezda)

Info
Rezultati

13-14.04.

IV međunarodno takmičenje "Ištvan Poljanac", 10m

Beograd

Info
Rezultati

07.04.

Prvenstvo Beograda, B i C program, 10m

Serijska vazdušna puška

Info

Rezultati

31.03 - 01.04.

Finale Kupa SSS, B program, 10m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info

Rezultati

Mart    

25.03.

Prvenstvo centralne Srbije, B program, 10m

Ćuprija

Info

Rezultati

24.03.

Prvenstvo zapadne Srbije, B program, 10m

Sevojno

Info

Rezultati

24.03 - 25.03.

Prvenstvo Beograda, B program, 10m

Beograd

Info

Rezultati

17.03 - 18.03.

Prvenstvo Srbije, A program, 10m

Smederevo (Smederevo)

Info

Rezultati

11.03.

III kolo Kupa SSS i Zastava Kup, B program, 10m

Kragujevac (Čika Mata)

Info

Rezultati

03.03 - 04.03.

Prvenstvo Beograda, A program, 10m

Novi Beograd

Info

Rezultati

03.03 - 04.03.

Prvenstvo Vojvodine, A program, 10m

Novi Sad

Info

Rezultati

03.03 - 04.03.

Prvenstvo Centralne Srbije, A program, 10m

Smederevo

Info

Rezultati

03.03 - 04.03.

Prvenstvo Zapadne Srbije, A program, 10m

Sevojno

Info

Rezultati

Februar    

25.02.

II kolo Kupa SSS, B program, 10m

Beograd (Crvena Zvezda)

Info

Rezultati

16.02 - 26.02.

Prvenstvo Evrope, 10m

Đer, Mađarska

Info

Rezultati

10.02 - 11.02.

Finale Kupa SSS, A program, 10m

Smederevo (Smederevo)

Info

Rezultati

03.02 - 04.02.

Vojvodina Kup, 10m

Novi Sad

Info
Rezultati

Januar    

24.01 - 27.01.

Međunarodno takmičenje, 10m

Minhen, Nemačka

Info

Rezultati

21.01.

I kolo Kupa SSS, B program, 10m

Novi Sad (Novi Sad 1790)

Info

Rezultati

13.01 - 14.01.

Međunarodno takmičenje, 10m

Ruše, Slovenija

Info

Rezultati

05.01 - 07.01.

Međunarodno takmičenje, 10m

Trzin, Slovenija

Info

Rezultati

 

ARHIVA


Rezultati 2008

Rezultati 2009

Rezultati 2010

Rezultati 2011

Rezultati 2012

Rezultati 2013

Rezultati 2014

Rezultati 2015

Rezultati 2016

Rezultati 2017

Rezultati 2018

Rezultati 2019

Rezultati 2020

 
 
© 2008-2018 Стрељачки савез Србије - Serbian Shooting Sport Federation, Design by Paganini